Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Dziś kończy się kolejny rok szkolny. Rok wytężonej pracy uczniów, nauczycieli oraz rodziców, których rolę trudno przecież przecenić. Rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich czasem wypoczynku i zbierania energii na kolejny rok szkolny.

Drodzy Uczniowie,

gratuluję Wam wiedzy i umiejętności, które zdobyliście w kończącym się dziś roku szkolnym. Przed Wami wakacje, życzę pogody ducha i wielu niezapomnianych przygód. Wypoczywajcie, realizujcie swoje wakacyjne plany, rozwijajcie zainteresowania, które są dla Was najważniejsze. Mam nadzieję, ze spotkacie wielu interesujących ludzi i nawiążecie nowe przyjaźnie.

Drodzy Rodzice,

jesteście szczególną częścią społeczności szkolnej, a Wasze opinie i spostrzeżenia są ważne w procesie edukacji waszych dzieci. Rodzic we współczesnej polskiej szkole może i powinien pełnić znaczącą rolę. Nie tylko pilnować dzieci w spełnianiu szkolnych obowiązków, ale też wspierać grono pedagogiczne i wykorzystywać możliwość realnego wpływu na decyzje podejmowane przez szkołę, samorząd lub inny organ, który ją prowadzi. Dziękuję tym rodzicom, którzy aktywnie włączali się w proces konsultacji zmian w naszej szkole. Wasza opinia dla mnie jest niezwykle istotna. Zachęcam Państwa do angażowania się w życie szkoły, do współdecydowania o edukacji Waszych dzieci. Dzięki takiemu zaangażowaniu możliwy jest rozwój szkoły, nie tylko jako placówki oświatowej, ale także jako centrum społecznej aktywności. Życzę jednocześnie, by rozpoczynające się wakacje stały się dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań Waszych dzieci.

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy,
Szanowni Pracownicy naszej szkoły

Wysoko cenię sobie Waszą pracę i ogromne zaangażowanie, z jakim realizujecie powierzone zadania. Będziecie z powodzeniem kontynuować swoją pracę, bo to Wy wiecie jak najlepiej zająć się dzieckiem.
Wszystkim pracownikom dziękuję za zaangażowanie. Nasza szkoła zmienia się w miejsce, w którym najważniejsze są potrzeby i zainteresowania uczniów.

Z okazji zakończenia Roku Szkolnego 2015/2016, dziękując za trzy letnią pracę – trud i wysiłek oraz za wszystkie sukcesy i osiągnięcia,
życzę wszystkim wspaniałych i słonecznych wakacji. Niech pogoda ducha, radość i realizacja marzeń dadzą siłę do podejmowania nowych wyzwań i zamierzeń.

  Dziękuję za piękne kwiaty.

Życzę wszystkim spokojnych i udanych wakacji!

Przewodniczący Rady Rodziców Leszek Nawrocki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>